„SpoKREWnieni służbą” – gorliccy mundurowi oddali krew

„SpoKREWnieni służbą” – gorliccy mundurowi oddali krew

Niemal 10 litrów krwi oddali gorliccy mundurowi w ramach akcji „spoKREWnieni służbą”. We wspólną akcję policjantów i strażaków włączyli się także uczniowie i mieszkańcy. Łącznie do akcji przystąpiło 22 osoby, które honorowo podzieliły się z potrzebującymi tym, co najcenniejsze.

13 marca 2018 roku w gorlickim oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa odbyła się pod patronatem MSWiA akcja honorowego oddawania krwi pod nazwą „SpoKREWnieni służbą”. Zorganizowana została przez Koło HDK przy Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach oraz Koło HDK przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach. Łącznie życiodajny płyn oddało 22 osoby, na których ręce składamy serdeczne podziękowania za odzew i zaangażowanie.

Pragniemy przypomnieć, że wszyscy chętni do przyłączenia się do akcji „spoKREWnieni służbą” mogą to zrobić jeszcze do końca marca w punkcie krwiodawstwa w Gorlicach. Wystarczy zgłosić się i oddać krew pod hasłem akcji. Serdecznie zapraszamy do udziału w akacji. Pamiętajmy, że każda ilość krwi jest ważna i może uratować czyjeś życie.