Uczniowie z "Kromera" z wizytą w gorlickiej komendzie

Uczniowie z "Kromera" z wizytą w gorlickiej komendzie

Budynek gorlickiej komendy odwiedzili uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach. Poza zwiedzaniem jednostki goście mogli obejrzeć sprzęt będący na wyposażeniu mundurowych. Spotkali się z także z policjantami różnych wydziałów. Podczas spotkania nie zabrakło także pytań o to, jak zostać policjantem.

Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach po raz kolejny otworzyła swoje drzwi na przyjęcie niecodziennych gości. Gorlicką jednostkę odwiedzili uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach. W trakcie spotkania goście mieli okazję zwiedzić budynek oraz dowiedzieć się, jak wygląda praca policjantów poszczególnych wydziałów. Policjanci mówiąc o swojej codziennej, często trudnej i pełnej wyrzeczeń służbie wyczulali młodych ludzi na różnego rodzaju niebezpieczne sytuacje, z którymi mogą spotkać się w codziennym życiu.

Jako że gośćmi byli uczniowie stojący u progu ważnych życiowych decyzji, nie zabrakło pytań dotyczących wymogów stawianych przed kandydatami do Policji oraz o to, jak wygląda procedura rekrutacyjna.

Jesteśmy przekonani, że spotkanie na długo pozostanie w pamięci naszych gości.