II miejsce gorlickich policjantów w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu Policjant Służby Kryminalnej roku 2018

II miejsce gorlickich policjantów w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu Policjant Służby Kryminalnej roku 2018

18 i 25 kwietnia w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie przeprowadzono eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Konkursu Policjant Służby Kryminalnej roku 2018.  W zawodach uczestniczyło 20 zespołów czteroosobowych (łącznie 80 policjantów)  reprezentujących wszystkie komendy miejskie i powiatowe  garnizonu małopolskiego. 

W konkursie wojewódzkim, I miejsce zajął zespół z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach. Na drugiej pozycji uplasowali się policjanci służby kryminalnej z Gorlic, natomiast trzecie miejsce wywalczyli funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

W toku eliminacji wyłoniono zespół w składzie: policjant dochodzeniowo – śledczy, policjant operacyjno – rozpoznawczy, policjant techniki kryminalistycznej oraz policjant sprawujący nadzór nad pracą dochodzeniowo – śledczą, który będzie reprezentował Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie w czwartym Ogólnopolskim Konkursie Finałowym, który odbędzie się w Szkole Policji w Pile w dniach  5 – 7 czerwca 2018 roku.

Źródło: malopolska.policja.gov.pl