Dzień Kobiet w Kole SEiRP w Gorlicach

Dzień Kobiet w Kole SEiRP w Gorlicach

Tradycyjnie jak co roku Zarząd Koła SEiRP w Gorlicach zorganizował z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, spotkanie z Paniami emerytkami policyjnymi, Paniami wdowami po zmarłych funkcjonariuszach oraz Paniami z kadry cywilnej, które współpracują z naszym Zarządem w czynnościach niezbędnych do funkcjonowania naszego stowarzyszenia.

W tym roku spotkanie to odbyło się dn. 4 marca 2019 r. w auli Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach i uczestniczyli w nim: Zarząd Koła SEiRP w Gorlicach, zaproszone członkinie Koła SEiRP, Panie kadry cywilnej oraz zaproszeni goście tj.

Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach insp. Krzysztof Tybor, Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego Policji asp.szt. Grzegorz Szczepanek, asp. szt. Karolina Gurba.

Zgromadzonych uczestników przywitał Prezes naszego Koła Zdzisław Kowalski, który podziękował wszystkim za przybycie oraz złożył obecnym Paniom życzenia z okazji Święta Kobiet.

Komendant KPP Gorlice insp. Krzysztof Tybor w krótkim wystąpieniu złożył także życzenia wszystkim obecnymPaniom na spotkaniu.

Wiceprezes Alojzy Janusz tradycyjnie jak co roku zarecytował poezję liryczną kobietom z okazji ich święta oraz zadedykował utwory satyryczne i fraszki.

Po części artystycznej nastąpiła część oficjalna podczas, której wszystkim Paniom zostały złożone życzenia i wręczono symboliczne róże przez Prezesa i Komendanta a następnie wszyscy uczestnicy wspólnie rozmawiali na różne tematy częstując się ciastkami i kawą.

 

Sporządził: Mirosław Janik - Sekretarz Koła SEiRP

Foto:Mirosław Janik

asp szt.. Grzegorz Szczepanek - Rzecznik prasowy KPP