Spotkanie opłatkowe w Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach

Spotkanie opłatkowe w Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach

Ciepłe słowa, życzenia i dzielenie się opłatkiem. 18 grudnia 2018 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach odbyło się spotkanie wigilijne.

W uroczystym spotkaniu, które bardzo licznie zgromadziło pracowników i funkcjonariuszy gorlickiej Komendy, na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Gorlicach –  insp. Krzysztofem Tyborem oraz I Zastępcą Komendanta Powiatowego – nadkom. Dorotą Tokarz, uczestniczyło także wielu gości. Wśród nich znaleźli się m. in. ks. Marek Urban – Proboszcz Parafii p.w. M.B. Nieustającej Pomocy w Gorlicach, ks. Andrzej Grycza – Prawosławny Kapelan Małopolskiej Policji oraz Proboszcz Parafii Prawosławnej w Bielance, Maria Gubała – Starosta Gorlicki, Jadwiga Wójtowicz – Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gorlicach, bryg. Krzysztof Gładysz – Komendant Powiatowy PSP w Gorlicach, chor. SG Przemysław Sikora – Kierownik Grupy Zamiejscowej SG w Gorlicach, Franciszek Zygarowicz – Nadleśniczy Nadleśnictwa Łosie, Józef Legutko – Nadleśniczy Nadleśnictwa Gorlice, Mirosław Sternik – Inżynier Nadzoru Nadleśnictwa Gorlice, Mieczysław Kamiński – Króla Strzeleckiego Bractwa Kurkowego Dworu Karwacjanów w Gorlicach wraz z Braćmi Kurkowymi oraz Zdzisław Kowalski – Prezesa Koła SEiRP w Gorlicach.

Niespodzianką dla zebranych był występ dzieci i młodzieży ze Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych w Szymbarku i Kobylance, którzy przygotowali okolicznościowe przedstawienie połączone ze śpiewem kolęd.

Komendant i jego Zastępca życzyli wszystkim zebranym i ich rodzinom bezpiecznych radosnych, miłych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a także wielu sukcesów i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku. Do życzeń dołączyła się także Pani Starosta, która życzyła spokojnych i bezpiecznych Świąt, a także podziękowała policjantom za rok wytężonej pracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu gorlickiego.

Księża poświęcili opłatki i poprowadzili wspólną modlitwę, po czym wszyscy zebrani połamali się opłatkiem, życząc sobie wszystkiego co najlepsze na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i zbliżający się Rok 2019.