Spotkanie Świąteczno-Noworoczne SEiRP w Gorlicach

Spotkanie Świąteczno-Noworoczne SEiRP w Gorlicach

W dniu 20 grudnia 2018 roku w auli Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne Zarządu Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych z Kierownictwem KPP  w  Gorlicach.

Spotkanie to zaszczycili swoją obecnością n/w zaproszeni goście:

Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach insp.Krzysztof Tybor wraz z I z-cą Komendanta nadkom. Dorotą Tokarz, z-ca przewodniczącego ZT NSZZ KPP-Gorlice podkom. Mariusz Piotrowski, przewodniczący IPA Gorlice nadkom. Aleksander Szymański, rzecznik prasowy asp.szt. Grzegorz Szczepanek i asp.szt. Karolina Gurba, panie współpracujące z Zarządem Koła emerytów.

Z grona emerytów uczestniczyli: 

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Koła SEiRP Eugeniusz Dąbrowski, członek Koła SEiRP i organizator naszych wycieczek kolega Zdzisław Halibożek,  honorowy wiceprezes naszego Koła - zasłużony dla naszej organizacji Mieczysław Karp.

Zarząd Koła SEiRP w Gorlicach reprezentowali:

Prezes Zdzisław Kowalski, wiceprezes Alojzy Janusz, wiceprezes Wiesław Maksym, sekretarz Mirosław Janik oraz członkowie Zarządu Marek Hul i Józef Machowski.

Początek tego spotkania uprzyjemniony był występem zespołu regionalnego „Łużnioki”, którzy pięknie zagrali i wspólnie z nami zaśpiewali kolędy.

Po tym występie Prezes Zdzisław Kowalski wszystkich przywitał oraz złożył życzenia radosnych, miłych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Podziękował wszystkim za miłą i owocną współpracę a po nim również życzenia złożyli: Komendant insp. Krzysztof Tybor, podkom. Mariusz Piotrowski oraz nadkom. Aleksander Szymański, który oprócz życzeń wręczył świąteczny stroik.

Do życzeń w formie dedykacji skłaniającej do refleksji przyłączył się wiceprezes Alojzy Janusz wcielając się w rolę Heroda. Zaprezentował fragmenty spektaklu „Pastorałka” przygotowanego przez zespół teatralny Gorlickiego Centrum Kultury, którego premiera odbędzie się 9 stycznia 2019 r. w Sali teatralnej GCK.

Po tych wystąpieniach mogliśmy przy kawie lub herbacie i wyrobach cukierniczych porozmawiać w miłej atmosferze i złożyć osobiście życzenia świąteczno-noworoczne.

Przygotował:
Mirosław Janik (SEiRP w Gorlicach)