Spotkanie wielkanocne policjantów i pracowników KPP w Gorlicach

Spotkanie wielkanocne policjantów i pracowników KPP w Gorlicach

Wczoraj, 26 marca 2018 roku, w Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach odbyło się uroczyste spotkanie wielkanocne policjantów i pracowników jednostki. Spotkanie odbyło się z inicjatywy Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach – insp. Krzysztofa Tybora oraz Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Gorlicach.

W spotkaniu uczestniczyli: Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach – insp. Krzysztof Tybor, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach – nadkom. Dorota Tokarz, pełniący obowiązki Kierownika Grupy Zamiejscowej Placówki Straży Granicznej w Tarnowie z siedzibą w Gorlicach chor. SG Przemysław Sikora, asp. sztab. Krzysztof Brach – Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZP w Gorlicach, Prezes Koła SEiRP w Gorlicach - Zdzisław Kowalski oraz policjanci i pracownicy KPP w Gorlicach. Na zaproszenie Kierownictwa przybył także ksiądz Marek Urban – proboszcz pobliskiej parafii.

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i serdecznej atmosferze, w której nie zabrakło życzeń oraz symbolicznego wielkanocnego poczęstunku.